Salon Fryzjerski Althair to miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie kreatywność, najwyższą jakość usług, fachowość i profesjonalizm. Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów realizując

różnego rodzaju stylizacje. W naszym salonie klient traktowany jest w sposób indywidualny. Pracujemy na renomowanych produktach co wraz z doświadczeniem, jakie posiadają nasi styliści, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nazywam się Anna Janczarek, swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęłam siedem lat temu. W 2009 roku postanowiłam otworzyć studio Althair. Moja fascynacja fryzjerstwem zaczęła się od fryzur alternatywnych, czyli dredów i warkoczyków, acz chwilę później zapragnęłam poszerzyć swoją już zdobytą wiedzę o świecie fryzur. Postanowiłam się szkolić w tym kierunku, zdobywać kolejne informacje, a nawet eksperymentować. Skończyłam szereg kursów, a także szkoły fryzjerskie w kraju i za granicą. Przez te wszystkie lata nabyłam ogromnego doświadczenia w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów wszystkimi metodami, które oferuje rynek fryzjerski oraz wszystkim co jest z przedłużaniem włosów związane. Mimo tak dużego doświadczenia chce się cały czas rozwijać i wiem, że to dopiero początek mojej drogi. Zawsze staram się sprostać oczekiwaniom swoich klientów, proponując im kreatywne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.